Náhradné diely na práčku skladom

Získajte správny náhradný diel a príslušenstvo práčky, bez ohľadu na značku spotrebiča, ktorú máte a opravte si ho sami.

Na sklade máme tisíce náhradných dielov do práčky, predovšetkým vymeniteľné diely pre práčky Whirlpool a náhradné diely pre práčky Beko, či už hľadáte nové tesnenie dverí, vypúšťacie čerpadlo alebo klinový remeň na práčku, nájdete ho s firmou Trust sídliacou v Poprade neďaleko výrobného závodu Whirlpool.

Všetky naše náhradné diely, vrátane dielov na práčky Electrolux, sú k dispozícii s rýchlym doručením už nasledujúci deň vo vašom meste a za prijateľnú cenu vďaka nízkej cene dopravy – pomáham vám to opraviť za menej € s online podporou.

Aby ste vašu práčku opravili ešte jednoduchšie priamo doma, spolu s rozsiahlym sortimentom kvalitných náhradných dielov do práčok máme k dispozícii množstvo používateľských manuálov, návodov na opravu pre práčku a stále sa rozširujúce videonávody typu „ako“.

Náhradné diely práčky

Náhradné diely na práčku

Rýchle dodanie náhradného dielu

Pokazená práčka môže byť veľkou nepríjemnosťou, hlavne ak príde víkend a potrebujete vyprať prádlo z celého týždňa.

Preto pokazený diel, ktorý potrebujete, ľahko objednáte. V prípade, že si neviete dať rady s nájdením chyby, pomôže vám blog o oprave práčky, prípadne návod na týchto stránkach, ako napríklad vymeniť horný plech na dvierkach práčky Whirlpool.

Široká škála originálnych a kompatibilných náhradných dielov pre práčky – vrátane klinových remeňov, ložísk, náhradných uhlíkov, plastov, častí dverí ako madlo, tesnenia, čerpadlá práčok a ventily.

Diely sú dostupné pre všetky významné značky ako je Bosch, Zanussi, AEG, Indesit atď.

Doručenie väčšiny dielov je už nasledujúci deň, pokiaľ sú včas objednané. Doručenie je dokonca možné aj v sobotu prostredníctvom kuriérskej služby DHL.

V prípade potreby sa neváhajte poradiť, mám dlhoročné skúsenosti s opravami práčok a iných elektrospotrebičov.

Vyhľadať náhradný diel na práčku